Slepenais Dubultnieks

Vēlme pēc patiesības, atklātības un īstas dzīves – tā nav mūsdienu tendence, vai modernā cilvēka privilēģija. Tas ir dzinulis, kas licis attīstīties un iet dziļāk pašizpētē un izpratnē par pasauli un dabu mums apkārt. Sajust, sadzirdēt, sasmaržot, būt, domāt, darīt un radīt.

Depresija ir kā smogs, kurš uzguļas uz prāta, noslauka emocijas, vēlmes, sapņus un cerības. Tā ieņem vietu mūsu apziņā, un tas, kas bija mūsu, nu ir viņas. Mēs pārtopam par Slepenajiem Dubultniekiem paši sev, nedzīvojot vairs savu dzīvi.

Šī izstāde ir par cerību, tās lielo spēku, kurš var aizvest mūs uz galamērķi – brīvību un patiesu prieku par to, ka esam.

Mākslinieki

Izstādē piedalās Kerola Andresena (Carol Andresen, ASV),Taja Bell (Taya Bell), Māra Dundure, Linda Freiberga, Ilze Gagaine, Kaja Hīemā (Kaja Hiiemaa, EST), Līga Jaunzeme, Čārlzs Deivids Kellijs (Charles David Kelley, ASV), Madara Lazdiņa, Vita Lukstiņa, Madara Molnika, Aleksejs Naumovs, Agate Ozoliņa, Ieva Prāne, Baiba Rēdere, Kristīne Rubene, Džemma Skulme, Jānis Skulme, Svens Ēriks Stambergs (Sven Erik Stamberg, EST), Gundega Strautmane, Vestards Šimkus, Vaiva Šmite, Dainis Rūdolfs Šmits, Vika Šulca, Sanda Undzēna, Ain Vares (AinVares,EST), Vija Zariņa, Kaspars Zariņš.

Slepenais Dubultnieks izstādēs

Sarunu vakari

Izstādes būtiska sastāvdaļa ir diskusiju vakari kopā ar psihologiem un psihoterapeitiem. Kas ir depresija, kā novērst pašnāvību un palīdzības ABC depresijas cietušajiem – šīs tikai dažas no tēmām, kuras pārrunājam. Mūsu mērķis ir sniegt neitrālu platformu katram, kurš vēlas uzzināt vairāk par iespēju palīdzēt sev un citiem, kuri cieš no depresijas.

Saistītie raksti

Bilžu galerija